I miesce Skorpionów

• autor: uksskorpiony, 2014-10-29 18:41

W dniu 26.10.2014r. Na Orliku w Olszynie rozegrany został turniej piłkarski dla w kategorii Żak. W turnieju wzięło udział 7 drużyn, które podzielone na grupy rozgrywały swoje spotkania systemem „każdy z każdym” a następnie rozgrywano mecze mecze o miejsca końcowe w turnieju. W turnieju został wyłoniony najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz oraz „król” strzelców a dodatkowo w Żaczkach nagrodzono najmłodszego zawodnika.

zaki-olszyna-26102014r-5927349.jpg

TURNIEJ ŻAKÓW W OLSZYNIE

Przedstawiam wyniki drużyny UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań oraz zajęte miejsca zaproszonych drużyn:

UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań – UKS ZSOiZ Gryfów Śląski 5 : 0

UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań – LTS Leśna 2 : 1

Mecz o miejsce I: UKS MOSiR :Skorpiony” Lubań – „Łużyce” Lubań 2 : 0

Najlepszy zawodnik: Jakub Oleszczuk (UKS MOSiR Skorpiony)

„Król” strzelców: Oliwier Wzdęga (Szkółka Piłkarska Olszyna)

Skład drużyny UKS Skorpiony Lubań:

Marcin Jaworski, Jakub Oleszczuk, Szymon Pietrykowski, Adrian Jaskólski, Dominik Żuk,

Maks Więckowski, Jaś Pawlak, Jakub Żukrowski, Maciek Koch

Trener: Janusz Harapin

Po zakończonym turnieju zostały wręczone dyplomy dla wszystkich zespołów. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. W trakcie turnieju wszyscy uczestnicy dostali od organizatorów słodką bułkę oraz napój. Turnieje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na trybunach rodzice gorąco dopingowali swoje pociechy. Zawody przebiegły w sportowej atmosferze. Nie było złośliwych fauli a walka na boisku toczyła się w sposób „fair play”.