Dzień Piłkarza 2014r

• autor: uksskorpiony, 2014-09-21 18:31

W dniu 28.09.2014r. o godz. 1330, na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu, odbędzie się po raz siódmy festyn piłkarski – „Dzień Piłkarza”. Głównym pomysłodawcą i organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skorpiony” Lubań. Ponadto do organizacji imprezy włączył się MOSiR Lubań, Urząd Miasta Lubań oraz Rada Gospodarcza Lubań. Partnerami festynu są Państwowa Straż Pożarna w Lubaniu, Bank Polski PKO w Lubaniu, Starostwo Powiatowe w Lubaniu, Bank Zachodni WBK w Lubaniu, LubaNet, LEO-NET, Kredyty Chwilówki, BEKO. Podczas imprezy odbędą się rozgrywki piłkarskie w czterech kategoriach wiekowych: Skrzat - dzieci do 6 lat, Żak – dzieci do 8 lat, Orlik – dzieci do 10 lat oraz Młodzik – dzieci do 12 lat.

nowa-galeria-5839681.jpg

DZIEŃ PIŁKARZA
W trakcie rozgrywek dzieci będą mogły rywalizować w ogródkach sportowo – rekreacyjnych. W programie festynu znajdzie się pokaz sprzętu strażackiego, pokaz działań ratowniczych strażaków PSP. Atrakcją „Dnia Piłkarza” będzie prowadzona loteria fantowa. Nagrody główne, które będą losowane pod koniec festynu, zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta Lubań, Starostę Powiatu Lubańskiego, Firmę LubaNet i LEO-NET, Dyrektora Banku Polskiego PKO, Dyrektora Banku Zachodniego WBK. W trakcie festynu każdy uczestnik otrzyma grochówkę, kiełbasę z grilla, ciasto oraz napój. Głównym punktem imprezy będzie mecz piłki nożnej: Samorząd Miasta Lubań kontra Przedsiębiorcy. W przerwach meczu odbędą się konkursy rzutów karnych oraz strzały na celność.