Żaki ze złotem 02.02.2014r

• autor: uksskorpiony, 2014-02-06 14:35

HALOWY TURNIEJ ŻAKÓW W LUBANIU

W dniu 02.02.2014r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu odbył się halowy turniej piłkarski dla w kategorii Żak. Organizatorem turniejów był UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które podzielone na grupy rozgrywały swoje spotkania systemem „każdy z każdym” a następnie rozgrywano mecze półfinałowe i mecze o miejsca końcowe w turnieju. W turnieju został wyłoniony najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz oraz „król” strzelców a dodatkowo w Żaczkach nagrodzono najmłodszego zawodnika.

nowa-galeria-5291739.jpg nowa-galeria-5291740.jpg

HALOWY TURNIEJ ŻAKÓW W LUBANIU

Przedstawiam wyniki drużyny UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań oraz zajęte miejsca zaproszonych drużyn:

UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań     – LZS Kościelnik        1 : 0

UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań     – „Łużyce” Lubań        4 : 0

UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań     – KS „Talent 2012” Bolesławiec       3 : 0

UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań     – FA Bogatynia       0 : 0

Półfinał A:   KS „Orliki” Węgliniec      – KS „Talent” Bolesławiec 2012       6 : 2

Półfinał B:   UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań    –  Blau Weis Empor Deutsch-Ossig  4 : 1

Mecz o miejsce IX:  LZS Kościelnik       – „Olsza” Olszyna          1 : 0

Mecz o miejsce VII: „Łużyce” Lubań      –  KS „Talent 2012” Bolesławiec        0 : 0 rz. k. 2 : 1

Mecz o miejsce V:    BKS Bolesławiec    – FA Bogatynia      5 : 0

Mecz o miejsce III:  KS „Talent” Bolesławiec    –  Blau Weis Empor Deutsch-Ossig  1 : 0

Mecz o miejsce I:     UKS MOSiR :Skorpiony” Lubań   – KS „Orliki” Węgliniec        2 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań
  2. „Orliki” Węgliniec
  3. KS „Talent” Bolesławiec 2012
  4. Blau-Weis Empor Deutsch-Ossig
  5. BKS Bolesławiec
  6. FA Bogatynia
  7. „Łużyce” Lubań
  8. KS „Talent” Bolesławiec 2012 II
  9. LZS Kościelnik
  10. „Olsza” Olszyna

„Król” strzelców:                   Patryk Malamis (UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań) – 14 bramek

Najlepszy bramkarz:               Hubert Fink (KS „Orliki” Węgliniec)

Najlepszy zawodnik:              Kuba Szabłowski (KS „Talent” Bolesławiec 2012)

Najmłodszy zawodnik:          Cichorzewski Sebastian (KS „Talent 2012” Bolesławiec 2012 II)

Po zakończonym turnieju zostały wręczone puchary i dyplomy dla trzech pierwszych zespołów a zawodnicy tych drużyn otrzymali pamiątkowe medale. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. W trakcie turnieju wszyscy uczestnicy dostali od organizatorów słodką bułkę oraz napój. Turnieje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na trybunach rodzice gorąco dopingowali swoje pociechy. Zawody przebiegły w sportowej atmosferze. Nie było złośliwych fauli a walka na boisku toczyła się w sposób „fair play”.