HALOWY TURNIEJ ORLIKÓW W LUBANIU 01,02,2014r

• autor: uksskorpiony, 2014-02-06 14:20

HALOWY TURNIEJ ORLIKÓW W LUBANIU

W dniu 01.02.2014r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu odbył się halowy turniej piłkarski dla w kategorii Orlik. Organizatorem turniejów był UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które podzielone na grupy rozgrywały swoje spotkania systemem „każdy z każdym” a następnie rozgrywano mecze półfinałowe i mecze o miejsca końcowe w turnieju. W turnieju został wyłoniony najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz oraz „król” strzelców a dodatkowo w Żaczkach nagrodzono najmłodszego zawodnika.

HALOWY TURNIEJ ORLIKÓW W LUBANIU

Przedstawiam wyniki drużyny UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań oraz zajęte miejsca zaproszonych drużyn:

UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań     – LTS Leśna                 3 : 2

UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań     – FA Zgorzelec              1 : 0

UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań     – UKS „Orliki” Gościszów               4 : 1

UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań     – „Lotnik” Jeżów Sudecki                 1 : 0

Półfinał A:   LTS Leśna  – UKS „Javoria” Jawor                      0 : 2

Półfinał B:   UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań    – KS „Talent” Bolesławiec 2012       2 : 0

Mecz o miejsce IX:  „Łużyce” Lubań   – UKS „Orliki” Gościszów               0 : 4

Mecz o miejsce VII: „Łużyce” Lubań   –  KS „Talent 2012” Bolesławiec      0 : 0 rz. k. 2 : 1

Mecz o miejsce V:    „Lotnik” Jeżów Sudecki   – FA Bogatynia                                 1 : 1 rz. k. 3 : 2

Mecz o miejsce III:  KS „Talent” Bolesławiec    –  LTS Leśna                                     0 : 1

Mecz o miejsce I:    UKS „Javoria” Jawor    – UKS MOSiR :Skorpiony” Lubań   1 : 1 rz. k. 2 : 1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. UKS „Javoria” Jawor
  2. UKS MOSiR „Skorpiony” Lubań
  3. LTS Leśna
  4. KS „Talent” Bolesławiec 2012
  5. „Lotnik” Jeżów Sudecki
  6. FA Bogatynia
  7. „Łużyce” Lubań
  8. UKS „Orliki” Gościszów
  9. FA Zgorzelec
  10. LZS Kościelnik

„Król” strzelców:                   Patryk Malamis (UKS „Javoria” Jawor) – 12 bramek

Najlepszy bramkarz:               Sławomir Teske (LTS Leśna)

Najlepszy zawodnik:              Ćwiertniak Adrian (UKS MOSiR :Skorpiony” Lubań)

Po zakończonym turnieju zostały wręczone puchary i dyplomy dla trzech pierwszych zespołów a zawodnicy tych drużyn otrzymali pamiątkowe medale. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. W trakcie turnieju wszyscy uczestnicy dostali od organizatorów słodką bułkę oraz napój. Turnieje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na trybunach rodzice gorąco dopingowali swoje pociechy. Zawody przebiegły w sportowej atmosferze. Nie było złośliwych fauli a walka na boisku toczyła się w sposób „fair play”.