GALA SPORTOWCA 2013

• autor: uksskorpiony, 2014-02-06 14:11

Gala Sportowca 2013

Plebiscyt Burmistrza Miasta Lubań na Sportowca Roku 2013 przeszedł do historii. Podczas premierowej gali z udziałem wyróżniających się sportowców naszego miasta nie brakowało chwil wzruszeń, radości, a także zaskakujących rozstrzygnięć. Triumfował Patryk Malamis, reprezentant UKS MOSiR Skorpiony.

nowa-galeria-5291676.jpg nowa-galeria-5291677.jpg nowa-galeria-5291678.jpg

Gala Sportowca 2013

Piątkowa gala rozpoczęła się o godzinie 17. Sportowcy, którzy w towarzystwie najbliższych niemal w komplecie stawili się na uroczystości najpierw oglądnęli materiał promujący plebiscyt, a następnie z zaciekawieniem oczekiwali rozstrzygnięć. Na wyniki złożyła się liczba głosów, które na specjalnych kuponach oddawali czytelnicy Ziemi Lubańskiej.

Siódme miejsce z dorobkiem 106 punktów przypadło Grzegorzowi Bednarczykowi (trener Arkadiusz Posmyk) z MGLKS Kwisa Lubań. Pozycję numer 6 z sumą 131 głosów zajął Paweł Modzelewski z Łużyc Lubań. Na miejscu piątym uplasował się Rafał Siemierz (trener Artur Fenczyszyn) z UKS Trójka. Tuż za podium stanął Kamil Szklany (trener Łukasz Ścieżka) z UKS TS Sparta. Uzbierał łącznie 523 punkty. Trzecie miejsce z liczbą 2746 oczek wywalczył Rafał Kusto (trener Adam Musiał) z UKS Orka. Na drugim miejscu plebiscyt zakończyła Amanda Lencewicz (trener Jacek Jaworski) z UKS Samuraj - 2922 punkty. Wygrał 8-letni Patryk Malamis z UKS MOSiR Skorpiony, którego trenerem jest Janusz Harapin. Zgromadził łącznie 5378 głosy!

- Jestem szczęśliwy, że przy zaangażowaniu wielu osób plebiscyt udało się zorganizować. Każdy z uczestników godnie reprezentuje swój klub, miasto Lubań i tym samym może czuć się zwycięzcą. Wierzę, że to dopiero początek i już za rok odbędzie się kolejna edycja. Jeszcze raz dziękuję wszystkim sportowcom i ich trenerom za osiągane wyniki. Życzę im zdrowia, wytrwałości w treningach, a na sportowych arenach wielu kolejnych chwil radości - powiedział Arkadiusz Słowiński, Burmistrz miasta Lubań.