TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IM.ZYGMUNTA DUZIAKA

• autor: uksskorpiony, 2014-01-01 20:10

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IM.ZYGMUNTA DUZIAKA

Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skorpiony” Lubań zaprasza drużyny seniorów do wzięcia udziału w halowym turnieju piłki nożnej im. Zygmunta Duziaka. Turniej odbędzie się dn. 12.01.2014r. o godz. 1000 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu przy ul. Różanej 2.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IM.ZYGMUNTA DUZIAKA

Organizator imprezy zapewnia:
  1. Puchary dla drużyn, które zajmą miejsca I – III
  2. Nagrody indywidualne w kategoriach:
      - najlepszy zawodnik
      - najlepszy bramkarz
      - najlepszy strzelec
  3. Napoje
  4. Ciepły posiłek.
Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona (max. 10 zespołów). O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Po zgłoszeniu drużyny do turnieju zostanie przesłany regulamin zawodów oraz imienna lista zgłoszeń. Wpisowe-150 zł.
Więcej informacji o turnieju uzyskać można u organizatora – Janusz Harapin, tel. 501-309-009, meil: januszharapin@wp.pl