Obóz Sportowy 2014

• autor: uksskorpiony, 2013-12-09 10:17

OBÓZ  SPORTOWY 2014

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skorpiony” Lubań informuje, że w dniach 01.08. – 14.08.2014r. organizuje obóz sportowy dla dzieci i młodzieży Naszego Klubu. Obóz odbędzie się w Kobylej Górze. Liczba miejsc jest ograniczona więc proszę o jak najszybszą decyzję w sprawie zapisu na obóz. Szczegółowych informacji udzielą: Prezes Klubu Janusz Harapin oraz trener Konrad Murawski.

OBÓZ  SPORTOWY 2014